Beton Blok Üreticileri

GlobMAC, beton blok üreticileri ve beton blok makinesi üreticileri arasındaki saygın ve kaliteden ödün vermeyen duruşuyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Dünya’nın dört bir yanındaki çeşitli projelere beton bloklar ve blok yapım makineleri satışı gerçekleştiren firma, standart boyutlarda ya da isteğe göre özel ebatlarda üretim gerçekleştirebilmektedir.

Beton blok üreticileri arasından, hangi firmayla çalışılacağına karar vermek bazı durumlarda zorlayıcı olabilir. Alanında uzman satış ekipleri ve ilgili müşteri temsilcileriyle GlobMAC, firmaların en doğru beton blok ürünlerini bulmalarına ve satın almalarına yardımcı olmaktadır.

GlobMAC: En İyi Beton Blok Üreticileri

GlobMAC’in Dünya’nın en iyi beton blok üreticileri arasında gösterilmesinin en önemli sebeplerinden biri, beton blok makineleri üretmeyi de kapsayan geniş bir çerçevede sektöre hakim olmasından kaynaklanmaktadır. Beton blokların imal edilme süreci yüz yıla yakın bir süredir hemen hemen aynı kalmasına rağmen, pek çok teknolojik yenilikle bloklara yeni özellikler kazandırabilmek mümkün hale geldi.

Hem teknoloji hem de ürün üreten bir firma olan GlobMAC, gün geçtikçe teknolojisini, üretim kapasitesini ve kalite kontrol süreçlerini geliştirerek piyasadaki konumunu daha da sağlamlaştırmaktadır. İşini ileriye taşımak isteyen firmalar GlobMAC’ten beton blok satın alarak rakiplerini geride bırakmaktadır.

Beton Blok Satın Almanın Faydaları

Beton duvar ünitesi olarak kullanılan beton bloklar, sağlam yapılar kurmak ve insanların bu yapılarda gerek barınma, gerekse diğer ihtiyaçlarını karşılamak için ileri seviye kalite kontrollerden geçmelidir. Bloklar imal edilirken hazırlanan karışımların, agregaların ve daha birçok şeyin dikkatle kontrol edilmesi gerekir. GlobMAC’in elektronik izleme sistemleri ve usta operatörleri, piyasadaki en kaliteli beton blokların üretilmesini garanti altına alır.

  • Karışım hazırlanırken çimento, agrega gibi ögelerin miktarı aşırı hassas elektronik tartım cihazlarıyla kontrol edilir.
  • Beton blokların istenen görünüme ve pürüzsüzlüğe sahip olmaları sağlanır.
  • Karışıma katılan agregaların içerisindeki nem oranı özel sensörlerle ölçülür.
  • Beton blokların tamamen belirlenen ebatlarda olması için lazer kontrol sistemi kullanılır.
  • İmalatı tamamlanan beton bloklar mukavemet testlerinden geçirilir. Ayrıca ses ve ısı yalıtımı, yangına dayanıklılık testlerine de sokulur.

GlobMAC Beton Duvar Ünitesi

GlobMAC’in beton duvar üniteleri ya da diğer tüm beton blok ürünleri sürdürülebilir ve ekonomiktir. Modern mimari ve mühendisliğin ihtiyaç duyduğu tüm standartları karşılar ve çok yönlü kullanım avantajı sağlar.

GlobMAC beton bloklar konutlarda, ticari yapılarda, endüstriyel projelerde ya da dekoratif amaçlarla kullanılabilir.

Daha ayrıntılı bilgi almak ve projenize uygun beton bloklar sipariş etmek için müşteri temsilcimizle iletişime geçin.

Beton Blok Yapım Makineleri