Satılık Beton Bloklar

Satılık beton bloklar düşük maliyeti ve pek çok farklı proje ve alanda kullanılabilmesi sebebiyle, küresel anlamda büyük bir talep artışı yaşadı. Aynı zamanda “beton duvar üniteleri” adıyla da bilinen bu ürünlerin yüksek dayanıklılıkları, hem konut projelerinde hem de daha büyük çaplı endüstriyel projelerde kullanılmalarına olanak sağlar.

Satılık beton bloklar kum, çimento, agrega ve su karışımıyla elde edilirler ve inşaat projelerinin hem iç kısımlarındaki hem de dış kısımlarındaki zeminlerin ve duvarların yapımında kullanılırlar. Fiyat – performans açısından bakıldığında sağladığı avantajlar sayesinde kil tuğlaların, beton tuğlaların yerini almaya başlamışlardır.

Satılık Beton Bloklar ve Sunduğu İmkanlar

Satılık beton bloklar inşaat sürecinde pek çok kolaylık sağlamaktadır. Özellikle inşaat sürecinde kullanılan işgücünü azaltmaları, proje süresinin kısalmasına olanak verir. Hafif bir malzeme olduğu için ek giderleri de minimum seviyeye indirmektedir.

Ayrıca, beton binaların daha estetik bir görünüme kavuşabilmesi için bu blokların farklı şekil ve ebatlarda üretilmeleri mümkündür. Pürüzlü yüzeyleri sayesinde blokların arasına doldurulan harcın daha iyi yapışması sağlanır.

Bir diğer önemli özellik ise ısı ve ses yalıtımı konusunda başarılı olmalarıdır. Olumsuz hava koşullarına karşı çok iyi performans sağlayan bu ürünlerle ilgili daha ayrıntılı bilgi almak ve size en yakın üreticiden beton blok almak için bizimle iletişime geçin.

En Yakın Satılık Beton Bloklar

Beton blokların farklı versiyonları üretilmektedir fakat piyasada en çok tercih edilenleri pürüzsüz ve ikiye bölünmüş olanlarıdır. Bunun dışında pürüzlü ve içi boş olan tipler de yaygındır.

Bu iki tip beton blokların da kullanıldığı projeler;

  • Konut inşaatları
  • Ticari yapı inşaatları
  • Okul binaları
  • Ofisler
  • Hastaneler
  • Sığınaklar
  • Deprem, kasırga vb. doğal afetlere karşı sağlam yapılar olarak özetlenebilir.

GlobMAC Beton Bloklar

Beton blok makineleri ve beton blok üreticisi GlobMAC, Türkiye’de ve Dünya’da inşaat sektöründe hizmet vermekte olan seçkin firmaların tercihi. Sadece beton bloklar değil aynı zamanda parke taşları, bordür, briket, karo taşı gibi pek çok yapı malzemesinin üretimini ve makine satışını yapmakta olan GlobMAC, her türlü yardımcı ekipmanla ve satış sonrası servis hizmetleriyle de girişimcilerin yanında olmaya devam etmektedir.

Satılık Beton Blok Makinesi