Satılık Blok Parkeler

Satılık blok parkeler, herhangi bir inşaat projesinde ya da dekoratif amaçlarla kullanılmak üzere çeşitli renk ve şekillerde üretilebilir. Estetik açıdan oldukça güzel olmalarının yanı sıra maliyetinin uygun olması ve çok az bakım gerektirmeleri, piyasada en çok kullanılan yapı malzemelerinden biri olmalarını sağlamıştır.

Satılık blok parkeler, ihtiyaca ve bütçeye göre farklı seçeneklere sahip oldukları için, hangi parke türünün, hangi rengin ya da desenin hangi projeye uygun olacağına karar vermek, tamamen uygulayıcının kararıdır.

Satılık Blok Parkeler Nasıl Seçilmeli?

Satılık blok parkeler döşeme olarak, evlerin verandalarında ya da araç trafiğinin olduğu noktalarda güvenle kullanılabilirler. Üzerine istenilen desen ya da renk uygulamaları yapılabilir. Özellikle renk konusuna dikkat etmek gerekir. Çünkü blok parkelerin kullanılacağı alan, bu renklerin ne kadar süre canlı kalacağını doğrudan etkilemektedir. Örneğin, trafiğin yoğun olduğu bir bölgede blok parkeler kullanılırsa daha uzun süre dayanan ve solmayan bir renk karışımı kullanılması gerekebilir.

Uygulama alanına göre satılık beton blok parkeler şu özelliklere sahiptir:

  • Leke göstermeyen blok parkeler
  • Emilim ve aşınmaya karşı direnci yüksek blok parkeler
  • Trafiğin olduğu alanlarda çökme ve kırılmaya karşı dayanıklı blok parkeler

Satılık Beton Blok Parkeler ve Kullanım Alanları

Bahçeli evlerin garaj girişlerinde ya da yürüyüş yollarında, şık bir veranda düzenlemesinde, park alanlarında blok parkeler sıklıkla kullanılır. İsteğe göre çağdaş ve pürüzsüz bir dokuda ya da geleneksel parke görünümünde üretilebilirler. Eskiden doğal taş kullanılarak yapılan parkeler, günümüzde betondan imal edilip dokulu bir yüzey verilerek şekillendirilirler ve doğal taş görünümünü verebilirler.

Doğal taş yerine beton parkeler kullanmak daha sağlıklıdır. Çünkü doğal taşın aşınma ve kırılma olasılığı betona göre çok daha yüksektir. GlobMAC’in ürettiği blok parkeler, zaman testinden geçirilmiş ve dayanıklılığı kanıtlanmış ürünlerdir.

GlobMAC Blok Parke Seçenekleri

Sektörün tüm ihtiyaçlarını hem beton parke, blok briket üretimiyle hem de beton blok, parke, briket makineleri üretimiyle karşılayan GlobMAC’in ürünlerini her türlü projede güvenle kullanabilirsiniz. Estetikle sağlamlığı buluşturan blok parkeler sayesinde eşsiz dış mekanlar yaratabilirsiniz.

Tüm ürünlerimizle ilgili ayrıntılı bilgi için online kataloğumuzu inceleyebilirsiniz. Dünyanın dört bir yanında bulunan yetkili satıcılarımız ve her türlü sorununuzu çözmek için telefon başında bekleyen müşteri temsilcilerimize, aklınıza takılan her türlü soruyu sorabilirsiniz. Size rehberlik edecek uzman teknisyenlerimiz ve mühendislerimizle görüşerek projeniz için ideal blok parkeleri seçebilirsiniz.

Beton Blok Yapım Makinesi