Satılık Beton Blok Yapım Makinesi

Satılık Beton Blok Yapım Makinesi

Satılık beton blok yapım makinesi iç ve dış duvar üniteleri, farklı tipte beton blok, tuğla, briket veya bims gibi malzemeleri üretmek için kullanılır. Bu ürünler, farklı karışımlar kullanılarak elde edilebilir. Çimento, kum, granit, cüruf gibi pek çok malzeme, blokların farklı kullanım alanları için uygun hale gelmesini sağlar.

Satılık beton blok yapım makinesi aynı zamanda asmolen blok imalatı için de tercih edilebilir. Bloklara şekil vermek için kullanılan kalıpları değiştirerek farklı ebatlarda ve özelliklerde beton blok ürünü elde etmek mümkündür. Bu açıdan bakıldığında, beton blok makinelerinin önemli birer yatırım aracı olduğu da anlaşılmış olur.

Satılık Beton Blok Yapım Makinesi Fiyatları

Blok makinesinin fiyat-performans oranı, müşteriler için karar vermede etkili bir referans noktasıdır. Piyasada bulunan makinelerin önemli bir kısmı, teknoloji veya tasarım ortaya koymaktan çok mevcut teknolojileri uyarlamaya çalışan firmaların ürünleridir. Bu makineler, uygun fiyatlarla satılabilmektedir. Fakat bunların kullanımında, birkaç yıl içerisinde arıza ve bakım maliyetleri, satın alım maliyetlerinin üzerine çıkabilir. Bu nedenle kullanıcı hem maddi açıdan hem de üretim performansı açısından kayba uğrayabilir.

Asmolen blok makinesi, bordür taşı makinesi ya da beton tuğla makinesi fark etmeksizin, hangisi satın alınırsa alınsın öncelikle performans ve kullanım ömrü gibi faktörlerin dikkate alınması tavsiye edilmektedir. Parça kalitesi yüksek bir blok makinesi uzun süreli bir kullanım sunacaktır. Böylelikle yapılan harcama, nispeten kısa bir süre içerisinde dengelenecektir.

Beton blok üretim makineleri için kataloğumuzu incelemek ve güncel fiyat bilgilerini edinmek için, internet sayfamızda bulunan iletişim bilgilerimiz üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Satılık Beton Blok Yapım Makinesi

Globmac Satılık Beton Blok Yapım Makinesi

Globmac, piyasada bulunan üstün kalitedeki satılık beton blok yapım makinesi ürünlerinin lider üreticilerinden biri konumundadır. En son teknolojik ekipmanlarla donatılmış olan Globmac makineler sayesinde tüm beton blok ürünleri kolaylıkla üretilebilmektedir.

Makinelerimizin teknik donanımı, işletmelerin iş gücü maliyetini azaltmalarını sağlayacak kolaylıklar sunmaktadır. Hangi türde blok üretileceği, ebatlarının ne olacağı gibi teknik ayrıntılılar, elektronik ölçüm sistemleriyle kesin bir biçimde belirlenebilmektedir.

Bizzat kendi üretimimiz olan ve dünya standartlarında malzemeler kullanılarak montajı gerçekleştirilen makinelerimiz yarı otomatik ve tam otomatik olarak; ayrıca üretim kapasitelerine göre çeşitlenmektedir. Beton blok makinesi fiyatları da bu modellerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Globmac, beton blok ve blok makineleri üreticisi olarak sektörel ihtiyaçların tamamını karşılayabilecek bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Yardımcı ekipmanlarla desteklenen makinelerle üretilen bloklar hem daha kaliteli hale gelmektedir hem de üretim süreleri kısalmaktadır.

Kilit Taşı Yapma Makinası

Asmolen Blok Makinesi ve Daha Fazlası

Asmolen, hafif ancak dayanıklı bir yapı malzemesidir. Taşıma maliyetleri de oldukça düşüktür. Bu hafif beton malzemeden inşa edilen bir bina, daha hafif olur, beton ve demir maliyetleri düşer. Katlar arasında ısı yalıtımı da sağlanmış olur. Malzemenin farklı yoğunluklardaki kullanımı ile üretim çeşitliliği sağlanabilir.

Globmac’in ürün modelleri sayesinde asmolenden parke taşına, briketten ponza taşına zengin bir çeşitlilikte beton bloklar elde edebilirsiniz. Mesela Pars serisi makinelerimiz briket ve bims üretimine odaklanmıştır. Pars ürün ailesi Pars 12 ve Pars 18 modellerinden oluşmaktadır. Bir beton blok üretim tesisinde, üretimi gerçekleştiren makinelere ek olarak,

 • Tahta paletler
 • Boya silosu
 • Tartım bandı
 • Harç bandı
 • Kum bunker
 • Elektrikli toplama robotu

Şeklinde sıralayabileceğimiz ekipmanlar bulunabilir.

Satılık Parke Taşı Makinesi

Parke taşı makineleri, kalıp değiştirmek suretiyle kilitli parke taşı başta olmak üzere; briket, bims, bordür taşı, yağmur oluğu, çim taşı gibi pek çok malzemenin üretimini de gerçekleştirebilir. Firmamız üretimi parke taşı makineleri KB serisine dahildir. KB ürün ailesi aşağıdaki gibi sıralanabilir:

 • KB 12
 • KB 25
 • KB 36
 • KB 42
 • KB MBL

Ayrıca yine KB serisine dahil ettiğimiz, tamamlayıcı ve yardımcı ekipman ürünlerimizi de aşağıda bulabilirsiniz.

 • KB FNC Finger Car Raf Sistemi
 • KB FRK Mamul Toplama Forklifti
 • KB WSH Taş Yıkama Makinesi
 • KB STR Streç Sarma Makinesi

Bu makineler plc sistemi sayesinde tam otomatik olarak çalıştırılabilir. Saatlik üretim kapasiteleri, kullanıcının ihtiyaçlarına göre optimize edilebilir. Oldukça yüksek performanslı bu cihazlarda ısıtma ve soğutma sistemleri de bulunur. Böylece sıcaklık sürekli olarak kontrol altında, istenilen değerlerde tutulur. Makinelerin tüm hareketleri hidrolik sistemle sağlanır. Elde edilen ürün ayaklı tahta palet yardımıyla istifleme robotu kullanılarak sıralanabilir.