Parke Fiyatları

Parke fiyatları malzemeye, yüzey alanlarına, işçiliğe ve dekoratif taleplere göre farklılık gösterir ve maliyet açısından belirleyici değişkenler bunlardır.

Parke fiyatları için belirleyici olan en önemli ayrıntı aslında döşeme malzemesidir. Parke döşeme, çeşitli boyutlardaki küçük parça blokların bir araya getirilmesiyle oluşur.

Parke Fiyatları Neden Değişiklik Gösterir?

Parke fiyatları özellikle döşenecek parkenin malzemesine göre değişiklik gösterdiği için farklı tip ve boyutlardaki parke kategorilerine göre fiyat belirlemesi yapılır.

Günümüzde modern parke döşemelerin büyük çoğunluğu farklı hammaddeler bazında türlü parke şeritlerini içeren karo döşemeler şeklinde üretilir.

GLOBMAC Beton Parke Makinası

Herhangi bir tipte parke üretimi yapmak için gerekli olan en önemli unsurlardan biri de güvenilir ve evrensel standartlarda bir makinaya sahip olmaktır. Kendi sektörlerinde önde gelen personelleriyle GLOBMAC yetkin mühendisleri ve tecrübeli teknisyenleriyle birlikte beton parke makinaları üretir. Çeşitli agregalar vasıtasıyla üretimi yapılmak istenen inşaat blokları için biçilmiş kaftan olan bu makinalar hem geliştirilme sürecinde hem de test aşamalarında uluslararası standartlarda işlemlere tabi tutulur ve satışa hazır hâle getirilir.

Beton Parke Üretimi GLOBMAC Makinalarıyla Başlar

Beton parke makinalarımız, parke taşı üretiminde hammadde olarak kullanılan çimento ve agregaları titreşim ve yüksek basınca tabi tutarak işler. Bu süreçte betondaki hava boşluklarının minimum düzeye inmesi sağlanır. Dolayısıyla sıvı emilimi de minimum düzeylerde tutulmuş olur. Elde edilen malzeme daha sonra çeşitli kalıplar vasıtasıyla kullanım amaçlarına uygun olarak şekillendirilir.

Çalışma prensiplerine göre farklı özelliklerde geliştirilen makinalarımız beton parke üretim metotlarına ve hammadde türüne göre geniş bir tür skalasına sahiptir. Dolayısıyla makinaların üretimini yapacağı parkelerin maliyetlerini de bir noktada hem hammadde hem de makinaların özellikleri belirleyecektir.

GLOBMAC’teki parke makinalarının kullanım alanlarının genişliği doğrultusunda sunulan fiyatlar müşteri memnuniyeti odaklıdır. Müşterilerimiz üretim yaparak parke blok tedarikçisi olacakları firmalara karşı mahcubiyet yaşamazlar. Çünkü hem çalışma prensipleriyle hem de güvenilirliğiyle ulusal ve uluslararası arenada adından söz ettiren bu makinaları GLOBMAC güvencesi ile satın alırlar.

Parke makinalarımız üretimde sağladığı çok amaçlılık imkânı sayesinde birçok sektörde tercih sebebi hâline gelmiştir. Beton parke üretimine dair daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, GLOBMAC kalitesindeki makinaları yakından inceleyebilirsiniz.