Hakkımızda

Dış ticaret hacmini her yıl %35 artıran Globmac, dünya genelinde en az 55 ülkede kurduğu tesislerle ihracat başarısını daha ileriye taşımıştır.

Sektörünün liderlerinden biri haline gelen Globmac, hemen her kıtaya ürünlerini ihraç etmektedir. Globmac, kuruluşundan bu yana, bünyesinde barındırdığı mühendislerin ve nitelikli elemanların da gayretleriyle, üstün kaliteli ve uygun fiyatlı, müşteri beklentilerini tam olarak karşılayan üretim felsefesini sürdürür. Yenilikçi tasarımlarını en son teknolojilerle birleştiren bir Ar-Ge ekibi aracılığıyla, yüksek kaliteli, uzun vadeli projelere dayalı ve müşterilerinin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir çözümler sunarak üretim tesisleri üretmektedir. Her kapasiteye ve ihtiyaca uygun beton blok üretim tesisleri, yatırımların en verimli şekilde kullanılmasını sağlar.

Globmac, dünyanın 17 ülkesindeki fuarlara katılımı ile son gelişmeleri yakından takip ediyor, sizlerle paylaşıyor, teknik vizyonunu sürdürüyor ve sürekli güncelliyor.

Tüm makina ve yardımcı ekipmanlarının imalatında kendi sektörlerinde öncü firmaların yüksek kaliteli ürünlerini kullanan Globmac’ın makineleri CE .ISO 9001 2008.TSE, OHSAS, GHOST güvencesi altındadır.

Globmac, sahip olduğu yüksek vasıflı bir dış ticaret kadrosuyla ve koordineli çalışma prensibiyle, beş dilde hizmet sunarak, taleplerinizi somut faydaya dönüştürmeye odaklanır. Kalıcı müşteri memnuniyetini önemseyen Globmac, satış sonrası da hizmet verir. Herhangi bir teknik desteğe ihtiyaç duyulduğunda, ABB markasının en son sürümünün kullanıldığı hızlı iletişim ve uzaktan yazılım çözümleri sağlayan bir uzaktan iletişim sistemiyle müşterilerinin yanında olur. Ayrıca, profesyonel teknisyenlerden oluşan bir ekip göndererek sahada da teknik destek sağlar.

ASBLOK Makina altında kurulan marka (GLOBMAC Beton Parke ve Briket Makinaları İmalatı) konusunda Türkiye ve Dünya’da ihtiyaç sahiplerine ulaşmak amacıyla kurulmuştur.

Firmamızın ana faaliyet alanı çeşitli şekil ve ebatlarda parke taşı, bordür, briket, karo taşı gibi ürünleri üreten makinelerin imalatıdır. Bu makineler agrega bunker ve tartım üniteleri, beton karıştırıcıları, konveyör bantları ile birlikte tam teşekküllü birer beton blok üretim tesisleridir.

ASBLOK Makina tüm makina ve yardımcı ekipmanlarının imalatında kendi sektörlerinde öncü firmaların yüksek kaliteli ürünlerini kullanmaktadır. Yarım asrı aşan tecrübe ve bilgi birikimini kaliteli hammadde ve işçilikle harmanlayan ASBLOK Makina, uzun yıllar sorunsuz ve tam randımanla çalışacak makinelerimiz ve ürünlerimiz CE .ISO 9001 2008.TSE, OHSAS, GHOST güvencesi altında üretmektedir. ASBLOK Makina’nın müşterilerine sunduğu beton parke üretim tesisi çözümleri tam otomatik makina, yarı otomatik makina ve manuel makina seçeneklerini içermektedir. Tüm bu makinalar hidrolik sistemle çalışmaktadır. Tam otomatik makinaları ihtiva eden beton parke üretim tesislerinde, tesisin her ünitesi birbirine bağlıdır ve bilgisayar kontrollü otomasyon sistemiyle işletilmektedir.