Çimento Blok Yapım Makinesi

Çimento blok yapım makinesi satın almak, inşaat alanında iş yapmak isteyen girişimcilere ya da mevcut işini büyütmek isteyenlere sektörün önde gelenleri tarafından tavsiye ediliyor. Bu sayede, uzun vadede hem kâr payını arttırmak için hem de kaliteden ödün vermeden üretim yapmak mümkün. İnşaat sektörünün hangi alanında iş yapılacağı göz önünde bulundurularak alınan makineler, işletmelerin kapasitesini artırarak iş hacmini arttıracaktır.

Çimento blok yapım makinesi, farklı materyallerin farklı üreticilerden satın alınarak yapılacak masrafın önüne geçecektir. GlobMac’ten satın alacağınız makinelerin doğaya olumsuz etkileri en düşük seviyededir ve hepsi uluslararası güvenlik standartlarına uygundur. GlobMac, tam otomatik, yarı otomatik ve otomatik modelleriyle işinizi geliştirmek adına hızlı çözümler sunar.

GlobMac Çimento Blok Yapım Makinesi

Çimento blok makinesi hem yapı malzemeleri sektöründe başarılı ve etkin bir strateji geliştirebilmek adına hem de firmanızın geleceğini sağlama alabilmek adına mantıklı bir hareket olacaktır. Fabrika projelerinde, küçük işletmelerde ve bina projelerinde kullanmak için hızlı çözümler sunan makine modellerimiz, briket, bims, parke taşı ve diğer blok türlerinin üretiminde kullanılabilir. Farklı ebatlarda blok üretebilmek için kalıp değiştirmek yeterlidir. Kullanımı kolaydır. Özel yazılım sistemi sayesinde, üretimin her aşamasını gözlemlemek ve muhtemel sorunlara erken çözümler yaratmak mümkündür.

Modellerimiz, ortalama saatte 100 palet ile 130 palet arasında değişen baskı kapasitesine ulaşabilen bir yapıya sahiptir. Mekanik aksamın hareket kabiliyeti, ileri teknoloji hidrolik sistemlerle sağlanmaktadır.

Çimento Blok Makinesi Özellikleri

Sürdürülebilir bir üretim, yüksek kalite ve maksimum performans şiarıyla, dünya standartlarında üretim gerçekleştiren GlobMac, kilit taşı, bordür, bims blok ve diğer pek çok blok türünün üretiminde kullanılan makinelerini alanında uzman profesyonellerle birlikte tasarlamıştır.

İleri mühendislikle kaliteli malzeme kullanımını ürünlerinde buluşturan GlobMac makineler, sertifikalı ve kaliteli çelik kullanımı sayesinde en ağır koşullarda bile çalışabilmekte, kullanım ömrü piyasadaki diğer pek çok makineye göre uzun olmaktadır.

GlobMac’in Sunduğu Avantajlar

  • Farklı türde bloklar üretin: Kalıbı değiştirmek gibi basit bir eylemle iste parke taşı üretin ister kilit taşı ister asmolen blok…
  • Esnek yatırım: İşinizin ihtiyaçlarına ve projelerinizin boyutlarına göre farklı makine çözümlerimizden birini seçin. Size en uygun seçimi yapabilmek için mühendislerimizden ve teknisyenlerimizden destek alın.
  • Kullanım kolaylığı: Özel yazılımlar aracılığıyla makine kullanımını en kolay hale getirdik. PLC sistemi, üretimin her saniyesini denetleyebilmenizi sağlar. Bu sayede hem operasyonunuzu basit hale getirir hem de iş güvenliğini maksimuma çıkarmış olursunuz.

Çimento blok makinesi fiyatları konusunda araştırma yaparken ya da satılık çimento blok yapım makinesi ararken GlobMac’ten teklif almayı unutmayın. Yüksek ürün kalitemiz ve satış sonrası teknik destek olanaklarımız sayesinde siz işinizle ilgilenirken biz sorunlarınızı çözelim.

Parke Taşı