2 el briket makinası

2 el briket makinası

2 el briket makinası bazı zorlukları da beraberinde getirmektedir. Satın alım öncesindeki süreçte, bakımlarının zamanında yapılıp yapılmadığından emin olunamadığı gibi garantisi de bulunmamaktadır. Bu makinalar, briket makinesi şeklinde de telaffuz edilebilmektedir.

2 el briket makinası satışı, alan firma veya kişi için bir ölçüde ucuz briket makinası sağlasa da makina parçaları, kullanıma bağlı olarak yıprandığı için ömrü daha kısa olacaktır. Daha önce bu ürünlerin nasıl kullanıldığı bilinmediği için riskli bir satın alım söz konusudur. 2 ci el briket makinası yerine Globmac’in sunduğu uygun fiyat/kalite performansı yüksek, garantili ve sıfır ürünleri tercih edebilirsiniz.

Briket Makinası Nereden Alınır?

Globmac, briket, tuğla, beton blok, yağmur oluğu, çim taşı gibi yapı malzemelerinin üretimini sağlayan makinaların imalatını yapmaktadır. Bu makinalar parke taşı da üretebildiğinden parke taşı makinası olarak da bilinmektedirler.

Globmac’in tasarım ve üretim planı, bu alandaki makinaların uzun yıllar boyunca sorunsuzca çalışabilecek şekilde üretilebilmesi için uygun malzemenin seçilmesini de içermektedir. Firmanın bir diğer amacı ürün çeşitliliğini sağlamaktır. Çünkü bilmektedir ki ihtiyaçlar ve talepler birbirlerinden farklıdır.

Manuel briket makinaları çok daha fazla insan işgücüne gereksinim duymaktadır ve genellikle küçük ölçekli işletmeler tarafından tercih edilmektedir. Kolay ve pratik çalışan ürünler değildir. Globmac marka briket makinaları, yarı otomatik ve tam otomatik çalışan ürünlerden oluşmaktadır.

Yarı otomatik briket makinası briket üretimi için bir miktar insan gücüne ihtiyaç duysa da pek çok işi makina yapmaktadır. Kullanıcı, kumanda panosu aracılığıyla makinaya komutlar gönderir. Böylece ürünün hidrolik sistemlerinin çalışması sağlanmaktadır. Daha çok belediyeler ve orta ölçekli işletmeler tarafından tercih edilmektedir.

2 el briket makinası

Tam otomatik briket makinası briket üretimi için gereken tüm hareketleri otomatik bir şekilde yapabilmektedir. İnsan gücüne olan ihtiyacı ortadan kaldıran ürünlerdir. Günlük üretim kapasitesini arttırmak isteyen tüm firmalar ve büyük ölçekli işletmelerin tercihi genellikle tam otomatik ürünler olmaktadır. Bu sistemde enerji tüketimi daha fazla olsa da üretim daha hızlı ve kolay olmaktadır.

2 El Briket Makinası Fiyatları

Satılık briket makinası için sabit bir evrensel fiyat tarifesi yoktur. Bunun önemli sebeplerinden biri, sipariş sürecinde, hammadde ve parça temini aşamasında değişebilen döviz kurlarıdır. Ayrıca modelin teknik özellikleri de fiyatı etkilemektedir. Konuyla ilgili olarak briket fiyatları ve bims fiyatları da ilgililer tarafından araştırılmaktadır.

2.el briket makinası facebook gibi sosyal medya platformlarında da satışa sunulmaktadır. 2 el bims makinası fiyatları ile sahibinden 2. el briket makinası fiyatları en çok araştırılan konuların başında gelmektedir.

Makinalar, briket ve parke taşı üretimi noktasında önemli bir tercih sebebi olmaktadır. Bu yüzden parke taşı makinası adıyla da anılmaktadır.

Fiyatların pek çok faktörden etkilendiğinden bahsetmiştik. Öyle ki bu fiyatlar 50 bin dolardan başlayıp 300 bin dolara kadar çıkabilmektedir. Globmac’in garantili geniş ürün yelpazesinden faydalanmak ve fiyat almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bunun için web sitemizin iletişim kısmında da yer aldığı üzere iletişim bilgilerimizden faydalanabilirsiniz.

Satılık Briket Makinası

Briket makinaları taş ya da kayaç parçalarını su ve çimentoyla karıştırarak bir harç elde eder. Harç kalıba aktarıldığında meydana gelen ürün briket kalıpları adını alır. Ardından istenilen şekil ve ebatlarda ürünün imalatı gerçekleştirir. Briket makinaları, çalışma prensibi olarak farklı modellerde tasarlanır.

Briket makinası fiyat anlamında, daha önce de bahsettiğimiz gibi çeşitli faktörlerden etkilenmektedir. Bunları özetleyerek listelemek gerekirse:

  • Yedek parça ya da ham madde temini gibi süreçlerde anlık olarak değişebilen döviz kurları
  • Makinanın teknik özellik bilgisi
  • Makinanın üretildiği malzemelerin özellikleri
  • Makinanın günlük üretim kapasitesi
  • Makinanın türü: manuel briket makinası, yarı otomatik briket makinası ya da tam otomatik briket makinası
  • Sıfır ürün mü yoksa ikinci el briket makinası mı olduğu
  • Taşıma, nakliye süreçleri
  • Makinaya ek olarak satılan alınan ürün ve hizmetler

Üretim kapasitesi açısından incelendiğinde, briket makinası makinalarının sahip olduğu işlem gücüne ve harç hacmine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Briket makinası beton santrallerinin önemli bileşenleri arasında yer almaktadır. Bu makinalarla briket parke taşı, bims blokları gibi ürünler hızlıca ve pratik olarak üretilebilmektedir. Aklınızda makine fiyatları ya da full otomatik makinalar hakkında detaylı bilgi ihtiyacı gibi şeyler varsa iletişim adreslerimizden bize sorabilir, detaylı bilgiler alabilirsiniz.

2 El Bims Makinası Fiyatları

Briket makinaları, ponza taşının ham maddesi olan bims üretimini de gerçekleştirebildiklerinden bims makinası olarak da bilinmektedirler. Bims veya briket makinası blok üretiminde oldukça işlevseldir. Beton bloklar ya da bims blokları, bunlar arasındadır.

2 el briket makinası daha çok, uygun fiyat sunabileceği ve ekonomik olacağı düşüncesiyle araştırılmaktadır. Ancak bu ürünlerin herhangi bir garantisi yoktur. 2 el briket makinası olduklarından belli bir oranda yıpranmışlardır.

Sıfır ürünler ise daha uzun ömürlüdür ve bakım, teknik destek gibi garantilere sahiptir.

Üretim verimi yüksek, sorunsuz ürünlerdir. Bu açılardan bakıldığında uzun vadede sıfır ürünler daha ekonomik olacaktır. Örneğin ikinci el bir ürünü 3 yıl kullanmaktansa sıfır ürünü 12 yıl sorunsuz olarak kullanmak daha kârlıdır.

Globmac, beton parke ve briket makinası üretiminin yanı sıra bu makinaların daha verimli çalışmasını sağlayan ekipmanların üretimini de gerçekleştirmektedir.

Tahta paletler bu noktada önemli bir detaydır. Farklı boyut ve kapasitelerde geliştirilen üretim paleti, uzun yıllar boyunca kullanılabilen, oldukça sağlam ve dayanıklı materyaller kullanılarak üretilmektedir. Paletler istiflemeli veya manuel olarak farklı tiplerde üretilmektedir.

Globmac, bünyesine kattığı deneyimli ve uzman kadrosu sayesinde hızla büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. Sorularınız ve sipariş talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.