Briket Yapma Makinası

Briket yapma makinası inşaat projelerinin temel hammadde ihtiyacını karşılar. İnşaat alanında üretim imkânı sağlayan bu makineler projelerin daha hızlı bitirilmesine katkı sunar. Briket makineleri sayesinde hızlı ve kaliteli briket tuğa üretimi gerçekleştirilebilir.

Briket yapma makinası çeşitli model ve kapasitelerde tasarlanmaktadır. İnşaat projesinin ihtiyacına göre makine tercihinde bulunulabilir. Küçük ölçekli projelerin günlük briket ihtiyacı daha az olurken büyük ölçekli projelerde hammaddeye duyulan ihtiyaç daha fazladır.

Briket makineleri ile sektörün ihtiyacı olan pek çok yapı malzemesinin üretimi gerçekleştirilebilir. Farklı karışımlar ve farklı kalıplar kullanılarak üretilen parke taşı, beton blok, bordür, kaldırım taşı, bims briket bu malzemelerden bazılarıdır. Çok yönlü olarak nitelendirilebilecek bu makineler inşaat sektörünün hammadde ihtiyacını ciddi oranda karşılamaktadır.

Briket Yapma Makinası Fiyatı

Briket basma makinesi fiyatları markasına, modeline, kapasitesine göre değişkenlik gösterebilir. Makine satın almadan önce sektörün ve firmanın ihtiyaçlarını doğru belirlemek gerekir. Çünkü briket makinesine yapılan yatırım inşaat sektörünün geleceğine yapılan yatırımdır aynı zamanda. Hammadde ihtiyacını dolaysız ve hızlı bir şekilde karşılayabilen bir işletmenin proje tamamlama kapasitesi de doğru oranda artacaktır.

Briket makineleri üç farklı modelden oluşmaktadır.

Küçük ölçekli işletmeler tarafından tercih edilebilecek olan bu makinenin günlük üretim kapasitesi sınırlıdır. İnsan gücüne ihtiyaç duyduğu için üretim süreci daha yavaştır.

Az da olsa insan gücüne ihtiyaç duyulan bu makinenin üretim kapasitesi orta düzeydedir. Küçük ve orta ölçekli işletmeler tarafından tercih edilebilir.

Tüm üretim sürecinin otomatik olarak gerçekleştiği bu makinelerde insan gücüne hiç ihtiyaç duyulmaz. Günlük üretim kapasitesi diğer makinelere göre oldukça fazladır. Bu nedenle büyük ölçekli işletmeler tarafından tercih edilebilir.

Briket Yapma Makinası

Otomatik Briket Makinesi Fiyatı

Otomatik briket makineleri son teknolojilerle donatılmıştır. Bu makineler tüm üretim sürecini, insan gücüne gereksinim duymaksızın kendi başına gerçekleştirir. Böylece daha az insan gücüyle daha fazla üretim yapılabilmekte ve ciddi oranda tasarruf sağlanmaktadır. Günlük en az 18.000 briket üretme kapasitesi olan otomatik briket makineleri ile hammadde ihtiyacı daha hızlı karşılanmaktadır.

Aynı zamanda beton parke makinası olarak da kullanılabilen bu makineler ile sektörde ihtiyaç duyulan pek çok hammaddenin üretimi yapılabilmektedir. Kalıplar değiştirilerek kilit parke taşı, bordür taşı, çim taşı, beton blok, asmelon üretimi yapılabilmektedir.

Makinelerin özellikleri ve fiyatlarıyla ilgili daha detaylı bilgi almak için GLOBMAC ile iletişime geçebilirsiniz.