Sektörün Liderlerinden GLOBMAC, EDIFICA Fuarına Katılıyor

Şili’nin Santiago kentinde düzenlenen EDIFICA Uluslararası İnşaat Fuarı, Güney Amerika’nın en önemli yapı fuarı konumundadır. EDIFICA, ilk kez 1991 yılında düzenlenmiş olup, o tarihten beri her iki yılda bir gerçekleşmektedir. Sektörün dünya çapındaki temsilcilerini buluşturan fuar, 35 binden fazla sektör temsilcisini, 5 binden fazla markayı ve çok sayıda yatırımcıyı bir araya getiriyor.

Şili’nin başkenti ve en büyük şehri olan Santiago’da bulunan Parque Fisa sergi ve kongre merkezi, 3-6 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek olan fuara ev sahipliği yapacak. Bu merkez, sergiler, kongreler, kurumsal ve sosyal etkinlikler için ayrı ayrı salonlar ve 240 bin metrekarelik otopark alanı gibi imkanlarıyla devasa etkinliklerin gerçekleştirilmesine olanak sağlıyor.

4 gün sürecek olan fuar, Şili İnşaat Odası ve FISA tarafından ortaklaşa düzenleniyor. Bu etkinlik, ticari gelişim, yeni teknolojilerin tanıtılması ve üretkenlik iyileştirmeleri için son derece önemli. Firmaların deneyim ve tecrübelerinin de paylaşıldığı etkinlikler, inşaat/yapı sektöründe kullanılan yeni teknolojilerin de daha hızlı yaygınlaşmasına katkıda bulunuyor.

Bugüne kadar onlarca önemli fuara katılım gösteren GLOBMAC, sürekli güncel kalmaya ve en son yenilikleri takip etmeye devam ediyor.