Beton Blok Makineleri ve Özellikleri

Satılık Beton Blok Makinesi

Satılık beton blok makinesi almak, profesyonel ve endüstriyel beton blok imalatı için kullanılan ileri seviye teknolojiye sahip bir çözümdür. Bu makinelerle çimento, kum, cüruf ve agregalar kullanarak çeşitli ölçü ve ebatlarda beton bloklar üretilebilir. Ayrıca bu makineler sayesinde asmolen blok, briket, kaldırım taşı vb. pek çok ürün de elde edilebilir.

Satılık beton blok makinesi otomatik ya da yarı otomatik seçeneklere sahiptir. PLC akıllı kontrol mekanizması sayesinde üretimin her aşamasını takip etmek ve olası sorunları önlemek mümkündür.

  Satılık beton blok makinesi almak, profesyonel ve endüstriyel beton blok imalatı için kullanılan ileri seviye teknolojiye sahip bir çözümdür. Bu makinelerle çimento, kum, cüruf ve agregalar kullanarak çeşitli ölçü ve ebatlarda beton bloklar üretilebilir. Ayrıca bu makineler sayesinde asmolen blok, briket, kaldırım taşı vb. pek çok ürün de elde edilebilir.

  Satılık beton blok makinesi otomatik ya da yarı otomatik seçeneklere sahiptir. PLC akıllı kontrol mekanizması sayesinde üretimin her aşamasını takip etmek ve olası sorunları önlemek mümkündür.

   Satılık Beton Blok Makinesi Nasıl Seçilmelidir?

   Satılık beton blok makinesi alırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta projenin boyutudur. Proje çok büyük değilse daha uygun maliyete daha küçük bir makine almak mümkün olacaktır. Daha büyük projeler içinse makine üreticileriyle ayrıntılı görüşmeler yaparak en uygun seçeneği belirlemek en doğru harekettir. Zira çok farklı makine tipleri ve modelleri bulunmaktadır.

   GlobMAC’te asmolen blok, beton blok, kaldırım taşı, briket ve parke gibi pek çok inşaat malzemesini üretebilen makinelere sahibiz. Satışa sunduğumuz makinelerimizde hidrolik sistem desteği vardır. Hidrolik sistemin en önemli avantajı, makinenin daha istikrarlı bir şekilde çalışmasını sağlamaktır.

   İki farklı satılık beton blok yapım makinesi tipi bulunmaktadır:

   • Otomatik blok yapma makinesi: Bu tip makineler daha az insan gücüne ihtiyaç duyar. Bu bağlamda, uzun vadede maliyeti daha düşüktür.
   • Yarı-otomatik blok yapma makinesi: Bu tip makineler ise bir operatöre ihtiyaç duymaktadır. Dolayısıyla maliyeti daha yüksek olmaktadır.

   Neden Satılık Beton Blok Yapım Makinesi Kullanmalı?

   Aslında satılık beton blok makinesi almak için pek çok sebep var. Maliyet hesabından enerji tasarrufuna, hatta satış sonrası özel servis hizmetlerine kadar geniş yelpazedeki avantajları biraz daha açıklayalım.

   1. Uygun maliyetlidir.

   Beton blok yapma makineleri ana hammadde olarak çimento, uçucu kül ve endüstriyel atıkları kullanabilir. Bu malzemeleri temin etmek oldukça kolaydır, çünkü makul fiyatlarla piyasada bulunabilirler. Beton blok makinesi satın almanın bir diğer avantajı da işletme maliyetini düşürmesidir.

   2. Risk azdır.

   GlobMAC, çok uzun yıllardır blok yapma makineleri yapmakta ve kendi teknolojisini üretmektedir. Yılların birikimi sayesinde, minimum sorunla karşılaşma garantisi veriyoruz.

   3. Küçük ve orta ölçekli işletmeler için uygundur.

   Otoklavlanmış gaz beton imalatı için kullanılan alet edevatlarla karşılaştırıldığında, satılık beton blok makinesi almak çok daha uygun maliyetlere gelmektedir. Blok makinesi satın alındığında enerji tüketimine yönelik maliyet, atık üretimi, imalat sürecinde meydana gelebilecek karışıklıklar gibi problemlerle karşılaşılmaz.

   4. Enerji tasarrufu sağlar.

   İleri mühendislik ürünü blok makinelerimiz enerji tasarrufu sağlayarak genel maliyetlerin düşmesini sağlar.

   5. Daha güvenli ve kontrollü bir imalat sürecine olanak verir.

   PLC (Programlanabilir Mantıksal Denetleyici) sistemi sayesinde üretim süreci gözetlenebilir ve oluşabilecek sorunlara anında çözümler üretilebilir. Bu sistem sayesinde malzemelerin doğru sayılmasını sağlamak, karıştırma gibi işlemleri daha hızlı hale getirmek ve işçilik maliyetini minimuma indirmek de mümkündür.

   Ayrıntılı bilgi için iletişime geçin.

   6. Satış sonrası servis olanaklarıyla desteğini sürdürür.

   Satış öncesinde teknik uzmanlarımız ve mühendislerimiz eşliğinde projenin gereksinimlerini ayrıntılı bir çalışma yaparak belirler. Fiziksel koşullar da göz önüne alınarak tüm seçenekler değerlendirilir. Satış sonrasında yine teknik uzmanlarımız, projede görev alan tüm çalışanlara eğitimler vererek makineni kullanımı hakkında bilgilendirme yaparlar. Daha sonrasında da oluşabilecek her türlü arıza ya da sorunda teknik servisimiz en kısa sürede projenin sürekliliğini sağlayacak çözümleri üretir.

   7. GlobMAC’in güvenilir teknolojisinden faydalanma imkanı sağlar.

   GlobMAC teknoloji üretimi, ileri seviye mühendislik bilgisi, deneyimli ekibi, satış öncesi ve sonrası hizmetleriyle işletmelerin en güvenilir iş ortağıdır.

   Satılık çimento blok makinesi dışında sizlere sunduğumuz diğer ürünlerimizden bazıları:

   • Mamul Toplama Robotu
   • Mobil Parke ve Briket Makinesi
   • Elevator, Lowerator Finger Car Raf Sistemi
   • Streç Sarma Makinesi
   • Mamul Toplama Forklifti
   • Mamul Yıkama Makinesi

   Satılık Çimento Blok Makinesi Fiyatları

   Makinelerin fiyatları, toplam ürün imal etme kapasitelerine göre farklılıklar göstermektedir. Örnek vermek gerekirse, KB 12 Quick Master ürünümüz, KB 42 Quick Master ürünümüze göre daha düşük kapasitede ürün imal etmekte, dolayısıyla fiyatı daha düşük olmaktadır.

   Fiyatları etkileyen diğer faktörler de lojistiğin nasıl sağlanacağı, ödeme seçenekleri ve sigorta giderleridir.

   GlobMAC Satılık Beton Blok Makinesi

   GlobMAC güvencesiyle satın aldığınız blok makineleri, dünya standartlarına uygun ürünler imal etmek için tasarlanmıştır. İmal ettiğimiz blokların mukavemeti yüksektir, standart boyutlarda üretim yapabildikleri gibi özelleştirilebilirler de. Farklı inşaat ve yapı projelerinde güvenle kullanılabilirler.

   Satılık beton blok makineleri çok geniş kullanım alanlarına sahiptir. Çok katlı konutların yapımında, yüksek katlı binaların hem iç hem dış kısımlarına ve yalıtım malzemesine yönelik ürün üretimi yapabilirler. İşyerleri, kamu hizmet binaları, hastaneler, eğlence tesisleri, spor salonları gibi pek çok yapının inşaatı için uygun ürün imal edebilirler.

   Menü

   Instagram

   Whatsapp